پرفروش ترین کانتور برنزه کننده و برجسته کننده صورت

پرفروش ترین کانتور برنزه کننده و برجسته کننده صورت

اگر جزو افرادی هستید که دوست دارید آرایش صورت تان به زیبایی بدرخشد و تقسیم بندی درستی داشته باشد، نیاز دارید که زیبایی ها را بیشتر جلوه بدهید و نواقص احتمالی را مخفی کنید. برنزه کردن یکی از شیوه هایی است که صورت را جذاب تر از همیشه نشان می دهد. بیشتر سلبریتی ها و اینفلوئنسرها که از خود سلفی می گیرند، از همین تکنیک ها و وسایل آرایشی پرفروش استفاده می کنند. اگر می خواهید راز کارشان و تکنیک آن ها را بدانید بهتر است تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

دلیل استفاده از کانتور برنزه کننده برای تقسیم بندی درست صورت

دلیل استفاده از کانتور برنزه کننده برای تقسیم بندی درست صورت

در عصر حاضر، محصولات کانتور برنزه کننده به یکی از پرفروش‌ترین و مهم‌ترین محصولات در جعبه لوازم آرایشی بدل شده‌اند. این محصولات نه تنها می‌توانند قسمت‌هایی از صورت را برجسته‌تر نشان دهند، بلکه به پوست شما یک درخشندگی سالم و طبیعی نیز می‌افزایند.

برجسته‌سازی و تعریف خطوط صورت با کانتورینگ نه تنها زیبایی محسوسی به چهره می‌بخشد بلکه می‌تواند ساختار چهره را بازتر و جوان‌تر نیز جلوه دهد. کانتورینگ آرایشی است که از زمان‌های قدیم در بین هنرپیشگان و بازیگران محبوبیت داشته است، اما امروزه به یکی از محبوب‌ترین تکنیک‌های آرایشی بدل شده که توسط افراد در سراسر جهان استفاده می‌شود.

در نهایت، هدف آن است که شما بتوانید با کمک کانتورینگ، جلوه‌ای همه‌جانبه و مکمل به زیبایی طبیعی خود ببخشید. کانتورینگ هنر آرایشی پیشرفته‌ای می‌باشد که طی آن از محصولات آرایشی به خصوص از سایه‌های تیره و روشن به منظور پررنگ‌سازی ویژگی‌های صورت و یا مخفی‌سازی بعضی ایرادات چهره استفاده می‌شود.

این ترفند زیبایی قادر است تغییرات محسوسی در فرم و تناسبات صورت ایجاد کند و به شما کمک کند تا جذابیت‌های طبیعی خود را بیش از پیش نمایان سازید.

در کانتورینگ، از محصولاتی با تناژ دو یا سه درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی پوستتان برای سایه‌زدن به قسمت‌هایی از صورت که می‌خواهید پنهان کنید یا به آنها عمق ببخشید مانند: شقیقه‌ها، زیر استخوان گونه‌ها، و خط فک استفاده می‌شود. به همین ترتیب، از رنگ‌های روشن‌تر برای برجسته‌سازی مناطقی که می‌خواهید توجه را به آن جلب کنید مانند بالای استخوان گونه‌ها، میانه‌ی پیشانی، و زیر چشم‌ها بهره می‌برید.

معرفی پرفروش ترین کانتور برنزه کننده صورت برای آرایش

معرفی پرفروش ترین کانتور برنزه کننده صورت برای آرایش

کانتور برنزه کننده برای مخفی کردن نواقص صورت

کانتور برنزه کننده برای مخفی کردن نواقص صورت

 • کانتور 10 رنگ برند Goldan Mood

پالت کانتور 10 رنگ گلدن مود فرانسه یک محصول زیبایی پیشرفته و در عین حال طبیعی است که به شما اجازه می‌دهد نقاط قوت صورت خود را تاکید و نواقص را به زیبایی بپوشانید. هر یک از ده رنگ این پالت برای سایه‌زنی و هایلایت کردن مناطق خاصی از صورت طراحی شده‌اند، تا با دقت و مهارت به شما کمک کنند تا ظاهری ترمیم شده و تعادل‌بخش به صورت خود بدهید.

کانتور و هایلایتر استیکی دو طرفه گلدن مود

این پالت کانتور برنزه کننده از مواد کاملاً گیاهی تولید شده، و این به معنی آن است که در ترکیبات آن از هیچ مواد شیمیایی مضری مانند سرب استفاده نشده است. اهمیت این ویژگی به خصوص برای کسانی که دارای پوست حساس یا مستعد آلرژی هستند بالاست، زیرا استفاده از این محصول را برای آن‌ها امن و بدون نگرانی از واکنش‌های پوستی نامطلوب می‌کند.

روغن‌های مینرال و معدنی موجود در ترکیب این کانتور باعث می‌شود که آرایش علاوه بر زیبایی ظاهری، به پوست نیز مراقبت بخشیده و آن را نرم و مرطوب ساخته، و همچنین بافت سبک آن از تجمع محصول و ایجاد جلوه‌ای “کیکی” روی صورت بپرهیزد.

قابلیت پوشانندگی بالای پالت کانتور گلدن مود یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی آن است، به این معنی که می‌توانید با اطمینان از مخفی کردن هر گونه ناهمواری و لکه‌های پوستی بهره ببرید. این پوشانندگی بالا با توجه به نیاز شما قابل تنظیم است، پس از یک آرایش نسبتاً طبیعی گرفته تا آرایش‌های حرفه‌ای و ترمیمی متنوع می‌توانید استفاده کنید.

با استفاده از پالت کانتور گلدن مود، می‌توانید ارایشی با ظاهری حرفه‌ای و بسیار دوام داشته باشید که نیازهای مختلف شما را برآورده کرده و در عین حال، از سلامت پوستتان نیز مراقبت می‌کند.

کانتورینگ و هایلایتینگ به صورت همزمان

کانتورینگ و هایلایتینگ به صورت همزمان

 • کانتور استیکی گلدن مود

کانتور و هایلایتر استیکی دو طرفه گلدن مود یک محصول پیشرفته و کارآمد در زمینه آرایش چهره است که به کاربران خود امکان می‌دهد با استفاده از تکنیک‌های کانتورینگ و هایلایتینگ، عمق و بُعد جدیدی به صورت خود ببخشند. این محصول با دو سر متفاوت که یکی برای کانتور (سایه‌زنی) و دیگری برای هایلایت (روشن‌سازی و برجسته کردن) طراحی شده، استفاده فوق‌العاده ساده و راحتی را برای کاربر فراهم می‌آورد.

پالت کانتور 10 رنگ گلدن مود فرانسه

با داشتن دو طرف متفاوت، این محصول هم برای کانتورینگ و هم برای هایلایتینگ مناسب است، که هر کدام برای خلق افکت‌های زیبایی متفاوت در صورت به کار می‌روند. بی‌نیازی از ترکیبات چرب و سبکی وزن محصول، آن را برای افراد دارای پوست چرب و مستعد آکنه ایده‌آل می‌سازد. پرهیز از به‌کارگیری ترکیبات مختل‌کننده تعادل هورمونی و خشک‌کننده پوست، آن را به محصولی امن‌تر برای استفاده روزمره تبدیل می‌کند.

می‌تواند نقائص پوستی را مانند جوش‌ها و لکه‌ها به خوبی پوشانده و به شما ظاهری یکپارچه و زیبا بدهد. اغلب کاربران کانتور و هایلایتر استیکی گلدن مود از این محصول به دلیل آسانی استفاده، فرمولاسیون غنی از مواد مغذی، و قابلیت بالای محو کردن عیوب استفاده می‌کنند، و همچنین اینکه می‌توان به راحتی اثرات طبیعی و حرفه‌ای‌گونه‌ای آرایش را بدون نیاز به وسایل زیادی ایجاد نمود.

کانتور برای ظاهری سفارشی سازی شده مطابق با تن پوست

کانتور برای ظاهری سفارشی سازی شده مطابق با تن پوست

 • پالت کانتور با 4 رنگ متنوع

استفاده از پالت کانتور 4 رنگ گلدن مود یک روش زیبایی است که به هنر ایجاد عمق و بعد در صورت با استفاده از ترکیبات آرایشی تیره و روشن می‌پردازد. با ارائه 4 تن مختلف، استفاده کنندگان می‌توانند ظاهری سفارشی سازی شده مطابق با تن پوست خود ایجاد کنند.

پالت کانتور ۴ رنگ گلدن مود

با کیفیت پوشش بالا، این پالت قادر به پوشاندن کامل عیب و نقص‌های پوستی می‌باشد. بدون مواد مضر مانند چربی، که می‌تواند باعث جوش یا اکنه شود، این پالت مناسب کسانی است که به مواد آرایشی حساسیت دارند.

رنگبندی‌های کاربردی این پالت آن را برای محیط‌های مختلف، از روزمره گرفته تا مراسم‌های ویژه مناسب می‌سازد. کانتورینگ با بهره‌گیری از پالت کانتور گلدن مود به شما امکان می‌دهد برجستگی‌های مطلوب صورت خود را تقویت کنید و نقاط کمتر دلخواه را ملایم‌تر نمایان سازید. به این ترتیب، شما می‌توانید صورت خود را با نور و سایه به صورت مجسمه‌ وار شکیل کنید و جذابیت ظاهری خود را به حداکثر برسانید.

نحوه استفاده از کانتور برای ایجاد یک آرایش حرفه ای

نحوه استفاده از کانتور برای ایجاد یک آرایش حرفه ای

برای استفاده از کانتور و ایجاد یک آرایش دلنشین می‌توانید از این دستورالعمل‌ها پیروی کنید:

 • ایجاد بیس صورت: ابتدا، پوست خود را با یک پرایمر مناسب آماده کنید تا آرایش صاف و ماندگاری داشته باشد. سپس از یک کرم پودر با کیفیت برای ایجاد پایه‌ای یکدست استفاده کنید. می‌توانید از پودر فیکس برای تثبیت و کاهش براقیت نیز بهره بگیرید.
 • کانتور کردن پیشانی: با استفاده از رنگ تیره‌تر از کانتور، خطوطی را در حاشیه بالایی پیشانی، نزدیک خط موها، بکشید. سپس به آرامی آن‌ها را محو کنید بطوریکه با رنگ اصلی پوستتان ترکیب شوند و یک سایه طبیعی ایجاد کنند.
 • کانتور کردن گونه‌ها و خط فک: برای تراشیده نشان دادن چهره و ایجاد سایه‌های طبیعی، خطوط کانتور را زیر استخوان گونه‌ها و در امتداد خط فک بکشید. سپس با استفاده از یک براش یا اسفنج متوسط، خطوط را خوب محو کنید تا با پایه آرایشی ادغام شوند.
 • کانتور کردن بینی: برای باریک‌نشان دادن بینی، خطوط کانتور را کناره‌های بینی و زیر نوک آن بکشید. سپس آنها را به آرامی محو کرده تا هر گونه خط شدید از بین برود. استفاده از یک قلم‌موی دقیق این کار را آسان‌تر می‌کند.
 • اعمال هایلایتر: پس از تکمیل کانتورینگ، برای ایجاد درخشندگی و برجستگی به بخش‌هایی از صورت که می‌خواهید توجه بیشتری جلب شود، از هایلایتر استفاده کنید. هایلایتر را بر روی بالای گونه‌ها، پل بینی، بالای لب (بالای کوپید) و در صورت تمایل، در مرکز پیشانی و زیر چانه بزنید. توجه داشته باشید که این قسمت‌ها را نیز با حرکات ملایم محو کنید تا طبیعی به نظر برسند.

نکات مهم به هنگام خرید پرفروش ترین کانتور برنزه کننده صورت

نکات مهم به هنگام خرید پرفروش ترین کانتور برنزه کننده صورت

هنگام خرید کانتور برای برنزه کردن صورت، باید به نکات زیر دقت کنید:

 • نوع پوست:
  • پوست چرب: کانتورهای پودری یا محصولات مات و بدون چربی که تولید سبوم را کنترل می‌کنند.
  • پوست خشک: کانتورهای کرمی یا محصولاتی که حاوی مرطوب‌کننده هستند و پوست را نرم می‌کنند.
  • پوست مختلط: از کانتورهای چند منظوره استفاده کنید که قابلیت استفاده در قسمت‌های مختلف صورت را داشته باشند.
  • پوست معمولی: انواع محصولات کانتور، چه پودری و چه کرمی.
 • تن رنگ پوست:
  • پوست‌های گرم: کانتورهایی با رنگ‌های طلایی و برنزه.
  • پوست‌های سرد: کانتورهایی با رنگ‌های مایل به صورتی یا با تن‌های خاکستری.
  • پوست‌های خنثی: می‌توانند از گستره وسیع‌تری از رنگ‌ها استفاده کنند.
 • شدت رنگ: محصول برنزه کننده باید یکی دو درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی پوستتان باشد تا نتیجه طبیعی‌تر به نظر برسد.
 • فرمولاسیون: کانتورهای برنزه کننده معمولاً فرمولاسیون‌هایی دارند که می‌توانند براقیت طبیعی به پوست بدهند. اگر نمی‌خواهید درخشش زیادی داشته باشید، به دنبال محصولات مات باشید.
 • ماندگاری: بررسی کنید که محصول برای مدت زمان طولانی تری روی پوست باقی بماند، به ویژه اگر قرار است برای مدت طولانی بیرون باشید یا در شرایط گرم و مرطوب قرار دارید.

سوالات متداول

آیا استفاده از کانتور برنزه کننده برای هر روز مناسب است؟

بله، استفاده از کانتور برنزه کننده می‌تواند به شما کمک کند تا ظاهری طبیعی و سلامت در هر روز داشته باشید، مخصوصاً اگر به درستی استفاده شود و با دیگر جزئیات آرایش شما مطابقت داشته باشد. مقداری ملایم و شایسته برای استفاده روزانه مناسب است.

چه تکنیک‌هایی برای استفاده صحیح از کانتور برنزه کننده وجود دارد؟

برای استفاده صحیح از کانتور برنزه کننده، قسمت‌هایی از صورت که به طور طبیعی توسط نور خورشید برنزه می‌شوند را هدف قرار دهید: استخوان‌های بالای گونه، خط مو بالای پیشانی، برجستگی‌های استخوانی خط فک، و طرفین بینی. استفاده از تکنیک‌های بلند و ترکیب با پایه آرایشی خود برای ایجاد نمایی نرم و طبیعی مهم است.

چگونه می‌توانم از کانتور برنزه کننده استفاده کنم تا چهره‌ام باریک‌تر به نظر برسد؟

برای باریک‌تر نشان دادن چهره، می‌توانید کانتور برنزه کننده را به موازات استخوان گونه‌های خود در زیر استخوان گونه‌هایتان از گوش تا تقریباً نیمه راه صورتتان اعمال کنید. همچنین، کمی کانتور در زیر چانه و در خطوط فک می‌تواند به تقویت چهره و ایجاد تعادل در ویژگی‌های صورت کمک کند. فراموش نکنید که محصول را به خوبی محو کنید تا از خطوط مشخص جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید